Tēmas

Šodien ir piektdiena, 26. februāris, vārdadienu svin Mētra, Evelīna, Aurēlija
1. Gavēņa svētdiena/nedēļa  

Piedalies jauniešu velobraucienā „Par cerību”

Cerības festivāla ietvaros no 3. līdz 5. septembrim notiks vērienīgs vairāku dienu velobrauciens „Par cerību”, kurā jaunieši no Latvijas attālākajām vietām dosies uz Rīgu.

Pirmajās dienās tiek organizēti posmu maršruti no attālākām Latvijas vietām līdz Pierīgas pilsētām, bet 5. septembrī visi riteņbraucēji satiksies Rīgā.

Brauciena organizētāji aicina jauniešus piedalīties un ņem līdz draugus, jo „patīkams laiks garantēts – gan kustinot muskuļus, gan vakarā atpūšoties pie ugunskura”.  Braucējiem līdzi jāņem guļammaiss un paklājiņš, ķiveri drošai braukšanai un ēdamo, pēc vajadzības – telti (tas atkarīgs, vai izvēlētajā ceļa posmā būs iespējama nakšņošana telpās, vai ne).

Lai pieteiktos velobraucienam, uz Cerības festivāla kontu jāpārskaita 3 latu dalības nauda, norādot mērķi – „ziedojums velobraucienam”, kā arī minot kontakttālruņa numuru, un jāreģistrējas, aizpildot e-anketu Cerības festivāla mājaslapā ŠEIT.

Braucienā iespējams piedalīties, gan mērojot visu ceļu līdz Rīgai, gan arī tikai kādā no posmiem savu spēju robežās. Lai nogādātu braucēju mantas uz nakšņošanas mītnēm, tiks organizēti transportlīdzekļi.

Braucienu iespējams arī atbalstīt, palīdzot tā organizēšanā – gan piedāvājot transporta iespējas, gan pavadot riteņbraucējus viņu drošībai, gan piedāvājot naktsmītnes vai telts vietas u.c.

Tuvāka informācija par velobraucienu: http://www.ceribasfestivals.lv/lv/participation/youth ,

Ainis Kaspars, tālrunis 29947699, e-pasts: velo@bgea.lv.

Avots: www.lelb.lv

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]