Tēmas

Šodien ir piektdiena, 23. aprīlis, vārdadienu svin Jurģis, Juris, Georgs
3. svētdiena/nedēļa Lieldienu laikāĀ 

Bīskapi aicina draudzes atturēties no politiskas aģitācijas dievnamos

LELB BÄ«skapu kolēģijas aicinājums draudzēm un mācÄ«tājiem atturēties no politiskās aÄ£itācijas priekÅ”vēlÄ“Å”anu laikā.

Godājamie mācÄ«tāji un draudžu priekÅ”nieki, brāļi un māsas KristÅ«! Å obrÄ«d daudzus ļaudis sabiedrÄ«bā un baznÄ«cā satrauc kārtējais priekÅ”vēlÄ“Å”anu laiks Latvijā. Medijos izskan komentāri arÄ« par baznÄ«cas lomu un tās iespējām iespaidot vēlētāju izvēli. Dažās partiju reklāmās bez mÅ«su ziņas tiek izmantoti […]

Atsāksies katehēzes dievkalpojumi

1. oktobrÄ« plkst 18:00 atsāksies katehēzes dievkalpojumi Krustpils baznÄ«cā. KristÄ«ties un iesvētÄ«ties gribētājus, kuri vēl nav pieteikuÅ”ies, lÅ«dzu to izdarÄ«t pie mācÄ«tāja. Citiem pieteikÅ”anās Å”o dievkalpojumu apmeklÄ“Å”anai nav nepiecieÅ”ama.

LELB JaunieŔu centrs aicina

JaunieÅ”u Centrs piedāvā lielisku iespēju apgÅ«t kādu no mÅ«zikas instrumentiem.

Uzņemam jaunus audzēkņus Ŕādās nodaļās: Ä¢ITĀRSPĒLE, BASÄ¢ITĀRSPĒLE, SITAMINSTRUMENTU SPĒLE (BUNGU KOMPLEKTS), DŽAMBAS SPĒLE (ĀFRIKĀŅU BUNGAS).

Ja Tevi tas interesē – piesakies drÄ«z! TikÅ”anās ar skolotājiem notiks 17. septembrÄ« plkst. 18.00!

Vairāk info tālr.: 27877717

Rīgas Domā pēc restaurācijas atklāts Baltijā senākais sienas gleznojums

RÄ«gas Domā pēc restaurācijas vakar, 7. septembrÄ« tika atklāts viduslaiku sienas gleznojums “Svētās Marijas kronÄ“Å”ana”. RÄ«gas Doma ziemeļu hallē esoÅ”ie sienu gleznojumi ir vecākie Baltijā, kas saglabājuÅ”ies no 14.gadsimta sākuma.

ā€žÅ is ir unikāls notikums mÅ«su kultÅ«rāā€,

[…]

Latvijas ev. lut. baznīcas Sinode

3. un 4. decembrī, Rīgas Lutera baznīcā, Rīgā, Torņkalna ielā 3/5, notiks LELB 25.Sinode.

Saskaņā ar LELB Satversmes 70.pantu draudzes sinodālis ir draudzes priekÅ”nieks(-ce).

Ja kādu iemeslu dēļ sinodālis (dr.priekÅ”nieks) nevar ierasties Sinodē, tad draudzes padomes sēdē tiek pieņemts lēmums par sinodāļa maiņu un draudzei ir jāatsÅ«ta uz LELB Virsvaldi izraksts no draudzes […]

Piedalies jaunieÅ”u velobraucienā ā€žPar cerÄ«buā€

CerÄ«bas festivāla ietvaros no 3. lÄ«dz 5. septembrim notiks vērienÄ«gs vairāku dienu velobrauciens ā€žPar cerÄ«buā€, kurā jaunieÅ”i no Latvijas attālākajām vietām dosies uz RÄ«gu.

Pirmajās dienās tiek organizēti posmu marÅ”ruti no attālākām Latvijas vietām lÄ«dz PierÄ«gas pilsētām, bet 5. septembrÄ« visi riteņbraucēji satiksies RÄ«gā.

[…]

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]