Tēmas

Šodien ir pirmdiena, 1. marts, vārdadienu svin Ilgvars, Ivars
2. Gavēņa svētdiena/nedēļa  

Labdarības akcija

Labdarības akcija „Zvaigzne austrumos” jau otro gadu aicina iepriecināt kara bēgļu bērnus. Akcijas mērķis ir līdz 7. decembrim savākt 6000 kurpju kastes ar dāvanām sīriešu un irākiešu bēgļu bērniem Jordānijā, sudāniešu bēgļu bērniem Ēģiptē un bēgļu bērniem, kas ar laivām izcēlušies vai izglābti Vidusjūras ūdeņos, un šobrīd patvērumu atraduši Maltas salā. ANO Bēgļu aģentūra (UNHCR) prognozē, ka puse no kara bēgļiem pasaulē ir bērni.

Akcijā  „Zvaigzne  austrumos” var iesaistīties ikviens Baltijas iedzīvotājs, kurš vēlas iepriecināt kara šausmas piedzīvojušos bērnus

. Pagājušajā gadā akcijai dāvanu kastītes ziedoja skolas, bērnudārzi, uzņēmumu kolektīvi, draudzes un privātpersonas. Lai sagatavotu dāvaniņu, ir vajadzīga tukša kurpju kaste, kas jāpiepilda ar mīkstām rotaļlietām un citām mantiņām, galda spēlēm, higiēnas piederumiemko siltu ziemas apstākļiem – cimdiem, šallēm, cepurēm, arī vilnas zeķītēm, plediem un citām sadzīvē nepieciešamām lietām, arī kādiem saldumiem – ledenēm vai cietām konfektēm.

Kad kastīte sagatavota, jānoziedo 5 eiro ceļa nauda biedrības “Baltic Global Initiative” kontā un jānogādā kastīte kādā no pieņemšanas punktiem Latvijā. Pieņemšanas punktu karte ir atrodama akcijas mājas lapā. Visas kastītes no Rīgas ar konteineru tiks nosūtītas tālāk uz galamērķiem, kurus tās sasniegs pēc Zvaigznes dienas, nākamā gada janvārī. To izdalīšanu klātienē pārraudzīs akcijas pārstāvji.

Šogad akcijā iesaistās arī Lietuva un Igaunija, tāpēc ja Jūsu ģimenes locekļi un draugi atrodas kādā no Baltijas kaimiņvalstīm, aiciniet arī viņus piedalīties!

Mēs NEVARAM šiem bērniem atdot pazaudēto bērnību, bet ar vienu piepildītu kurpju kastīti VARAM viņu sirsniņās ienest daudz prieka.

Sīkāka informācija  par  dāvanas  sagatavošanu (arī vēlamo un nevēlamo mantu saraksts),  tās nogādāšanu pieņemšanas  punktā,  kā  arī  par  iespēju ziedot  – www.zvaigzneaustrumos.lv

Aicinām arī iesaistīties brīvprātīgo komandā, kas Rīgas centrā (Lāčplēša ielā 37) nodarbotos ar kastīšu satura pārskatīšanu – atvērts kastīti un pārliecināsies, ka tās saturā nav šķidrumu, plīstošu vai citu nevēlamo priekšmetu, kas var apdraudēt visas kastītes drošību, kā arī pārbaudītās kurpju kastītes kā tetrī blīvi sakrāmēs lielākās transportēšanai paredzētajās kastēs.

Zvaigzne  austrumos  komanda

Sīkāka  informācija:

Tālrunis:  27799666, 26091697

Kastīšu nogādāšana Rīgā un kurjeru jautājumi: mob. 25559992.

E-pasts: info@zvaigzneaustrumos.lv

Brīvprātīgais darbs (pieteikties par palīgu):

Tālrunis: 26615084, lbalodis94@gmail.com

Mājas lapa: www.zvaigzneaustrumos.lv

Sociālie tīkli: Facebook, Draugiem.lv, Twiter

Twitter @ZvaigznesAkcija

#zvaigzneaustrumos #kurpjukaste

 

Pēteris Eisāns
+371-27799666

Mēs nevaram palīdzēt visiem bēgļu bērniem, bet mēs varam palīdzēt kādiem no viņiem

Ja lodes būtu atņēmušas TAVUS draugus…

Ja raķetes būtu iznīcinājušas TAVAS mājas…

Ja uzbrucēji būtu nogalinājuši TAVUS vecākus…

Ja TAVĀ skolā būtu iemitinājušies karavīri…

Ja Tavā futbola laukumā būtu paslēptas mīnas…

Ja rotaļlietas būtu TAVS neaizsniedzams sapnis…

Ja izsalkums būtu TAVA dienišķā maize…

Ja izmisums būtu TAVS uzticamākais draugs…

Ja bailes būtu TAVA stabilākā pavadone…

Ja bezcerība būtu TAVA nolemtība…

Ja tāda būtu TAVA bērnība, kā TU gribētu, lai citi TEV palīdz?

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]