Tēmas

Šodien ir piektdiena, 26. februāris, vārdadienu svin Mētra, Evelīna, Aurēlija
1. Gavēņa svētdiena/nedēļa  

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dievkalpojums

DSCF4958

Sprediķis
25. martā – nozīmīgā Baznīcas svētku dienā – Marijas pasludināšanas dienā, Krustpils sirmais dievnams pulcēja Komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltītā dievkalpojuma dalībniekus. Dievu lūgt un uzklausīt Dievvārdus bija nākuši gan pilsētas mērs L. Salcevičs un Domes vīri, gan novadu vadītāji, gan represijas piedzīvojušie Krustpils draudzes locekļi un visi, kam dārgas latviešu tautas likteņgaitas. Sprediķi dievkalpojumā un uzrunu mītiņā represēto piemiņas vietā pie baznīcas teica mācītājs dr. Guntis Kalme. Daudziem viņa vārds ir pazīstams pēc publikācijām un grāmatām par Latvijas vēsturi.
Tāpat kā jaunava Marija saņēma dievišķo vēsti par Pestītāja dzimšanu un dzemdēja pasaules Pestītāju, tā arī no mums – Latvijas pilsoņiem dzimst Latvijas vēsture un  ļoti nozīmīgā mērā tās likteņi.  Marija ar savu dievbijību un dziļumu ir labs paraugs  ikvienam pilsonim sava pilsoniskuma izkopšanā un praksē.

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]