Tēmas

Šodien ir pirmdiena, 1. marts, vārdadienu svin Ilgvars, Ivars
2. Gavēņa svētdiena/nedēļa  

Aicinājums pieteikties 2011. gada Baznīcas dienām Vācijā

No 2011. gada 1. līdz 5. jūnijam Drēzdenē notiks 33. Vācijas Evaņģēliskās Baznīcas dienas. Tajās aicināti piedalīties arī Latvijas draudžu pārstāvji, līdz 2011. gada 1. martam piesakoties LELB Ārlietu daļā.

Par 33. Vācijas Evaņģēlisko Baznīcas dienu moto izvēlēti vārdi no Mateja evaņģēlija 6:21: “‘… tur būs arī tava sirds.” Baznīcas dienās mīļi tiek aicināti viesi un dalībnieki no Latvijas – šīs dienas organizē Saksijas Evaņģēliski luteriskā baznīca, kurai ir senas un draudzīgas attiecības ar saviem Viduseiropas un Austrumeiropas kaimiņiem.

Vācijas Baznīcas dienu organizācijas komiteja ir sagatavojusi elektroniskas pieteikšanās anketas, ar kurām pieteikumi automātiski nonāks viņu datu bāzē. Organizatori lūdz dalībniekus pieteikties centralizēti savā valstī (Latvijā tam ir izvēlēta LELB) un atvainojas, ka tiešu pieteikšanos pie viņiem tie nepieņems.

Sakarā ar to, ka saņemtie dati jāievada elektroniskajos pieteikumu formulāros, pēdējais pieteikšanās termiņš tiem, kam nepieciešamas naktsmājas Drēzdenē, Latvijā ir 2011.gada 1.marts. Tiem, kas pieteiksies pēc 11.marta, vairs nebūs iespējams garantēt organizatoru nodrošinātas naktsmājas.

Lūdzam rakstiski sniegt par sevi informāciju LELB ārlietu daļā, sūtot e-pastu uz rita.bruvers@lelb.lv un sniedzot par sevi ŠEIT minētās ziņas.

Dalības maksa katram dalībniekam ir EUR 24. Tajā iekļauta bezmaksas ieeja uz visiem sarīkojumiem, Baznīcas dienu informācijas mape, brīvbiļete visiem Drēzdenes sabiedriskā transporta līdzekļiem Baznīcas dienu laikā, naktsmājas un viena vai divas ēdienreizes dienā.

Tuvāka informācija: LELB Ārlietu nozares vadītāja Rita Brūvere, e-pasts: rita.bruvers@lelb.lv, tālr. 67225406 vai mob. 29413311, fakss: 67225436.

Plašāka informācija par Baznīcas dienām Vācijā: http://www.kirchentag.de/.

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]