Tēmas

Šodien ir piektdiena, 23. aprīlis, vārdadienu svin Jurģis, Juris, Georgs
3. svētdiena/nedēļa Lieldienu laikāĀ 

ā€žKad mÄ«lestÄ«ba smaržot sāk, Debesis ir tuvu klātā€

Fotoalbums 14.maijā Krustpils luterāņu baznÄ«cā notika kuplā skaitā apmeklēts pasākums, kas bija veltÄ«ts Ä¢imenes dienai. Lietainajā dienā vecāki, skolotāji un bērni Å”eit plucējās no visa bijuŔā Jēkabpils rajona plaŔās teritorijas.

AktivitāŔu sākumā notika dievkalpojums ar bērnu svētÄ«Å”anu,

[…]

ZÄ«mējumu konkurss “Jēzus manā un manas Ä£imenes dzÄ«vē”

Jēkabpils un novadu skolu KristÄ«gās mācÄ«bas skolēni piedalÄ«jās zÄ«mējumu konkursā “Jēzus manā un manas Ä£imenes dzÄ«vē”. Pēc Ä¢imenes svētku dievkalpojuma un svētÄ«Å”anas bērni saņēma diplomus un atzinÄ«bas par konkursa darbiem. Vairāki no tiem skatāmi fotoalbÅ«mā.

Muzeju nakts Krustpils baznīcā

Muzeju nakts programmas ietvaros 14. maijā Krustpils baznīca būs atvērta apmeklētājiem no plkst. 19:00 līdz 1:00 naktī. Plkst. 22:00 Aglonas bazilikas koris sniegs gregorisko dziedājumu koncertu. Starp kora sniegumiem muzicēs Jēkabpils Mūzikas skolas vijoļspēles pedagoģes Ieva Bērziņa un Jeļena Skurjate.

Programmu atbalsta Jēkabpils vēsture muzejs, Jēkabpils pilsētas Dome, Krustpils luterāņu draudze.

Ä¢imenes svētku dievkalpojums ar bērnu svētÄ«Å”anu

Fotoalbums 14. maijā Krustpils baznÄ«cā plkst. 10:00 notiks Ä¢imenes svētku dievkalpojums. Tradicionāli maijā aicinām ikvienu Ä£imeni kopÄ«bā ar citām Ä£imenēm lÅ«gt Dievu un saņemt Dieva svētÄ«bu saviem bērniem. MÅ«su PestÄ«tājs Jēzus Kristus, kad pie Viņa atnesa bērniņus, tiem uzlika rokas un lÅ«dza Dievu par viņiem un sacÄ«ja: “Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis […]

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]