Tēmas

Šodien ir piektdiena, 23. aprīlis, vārdadienu svin Jurģis, Juris, Georgs
3. svētdiena/nedēļa Lieldienu laikā 

Jūtos piederīgs savai skolai…

2008.03.17_SalasVsk2008.gada 7.marts Salas vidusskolā bija īpaša diena – notika pasākums „Gatavojos absolvēt Salas vidusskolu”. Ar šo pasākumu aizsākās arī jauna tradīcija – nedēļu pirms Žetonu vakara 12.- klasnieki kavējās atmiņās par skolas gadiem: ikdienu, piedalīšanos olimpiādēs, konkursos, sporta sacensībās un citās aktivitātēs.
Šajā pēcpusdienā skolā viesojās mācītājs Ēvalds Bērziņš. Ar viņu esam tikušies jau pagājušā gada svētrītā. Mācītājs uzrunāja klātesošos, aicinot padomāt par savu dzīves ceļu, kuru katrs no mums ir izvēlējies iet. Viņš atzinīgi novērtēja to, ka visi kopā tik skanīgi protam nodziedāt savas skolas dziesmu ( to jubilejā dāvināja mūsu absolvente Gita Auziņa- Muižniece ), ka arī skolas karogam ir goda vieta ( to mācītājs skolas jubilejā iesvētīja ).
Katrs divpadsmitklasnieks un viņu klases audzinātāja Valda Dubkeviča dāvanā saņēma grāmatu grāmatu – Bībeli. Mēs ceram, ka to jaunieši savas dzīves laikā iemācīsies lasīt un ka tā atgādinās par Salas vidusskolu.
Šajā pasākumā vērām vaļā arī skolas Goda grāmatu. Turpmāk tā glabās atmiņas par mūsu skolas vēsturi, cilvēkiem, kas te ir mācījušies un strādājuši. Glabās atmiņas par cilvēkiem, kuri ir spodrinājuši savas skolas vārdu, likuši tam skanēt …
Daudz patiesu un no sirds teiktu vārdu skanēja šajā pēcpusdienā 12. – klasnieku uzstāšanās laikā. Paldies skolotājiem par pacietību, sapratni, sava amata prasmi, mīļi vārdi jaukajiem klases un skolas biedriem, atmiņas par pirmajām skolotājām…pirmā mīlestība, vilšanās…raibā skolas ikdiena…arī atvainošanās vārdi – to visu teica jaunieši. Atmiņas spilgtināja arī fotoreportāža, kurā varējām vērot viņus no maziem pirmklasniekiem līdz pat brīdim, kad pašiem 1.septembrī pie rokas turējās šī gada pirmklasnieki. Daudz jauku brīžu pa skolas gadiem ir bijis kopā. Par to sirsnīgi pateicības vārdi klases audzinātājai Valdai Dubkevičai.
Salas pagasta priekšsēdētāja Irēna Sproģe bija patiesi aizkustināta par jauniešu teikto, ka viņi lepojas ar piederību Salas vidusskolai.
Esam lepni par šī gada 12. – klasniekiem –radošu, jauku, domājošu, zinātkāru, dzīvespriecīgu klasi. Jūs esat mūsējie – piederīgi Salas vidusskolai!
Inta Kozlāne, dir. vietn. audz. darbā
Avots: http://www.salas.lv/iekslapas/skolasodien2-07-08.htm

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]