Tēmas

Šodien ir pirmdiena, 1. marts, vārdadienu svin Ilgvars, Ivars
2. Gavēņa svētdiena/nedēļa  

Nobalso par Bībeles takas projekta finansēšanu Alūksnē

Ta_Sveta_GramataProjekts pirmo kārtu ir izgājis un nodots tautas balsojumam. Kā viens no nosacījumiem minēts – jābūt vismaz 500 balsojumiem.

Ar īso anotāciju iespējams iepazīties, un arī nobalsot www.lmt.lv/lmtlatvijai sadaļā Alūksne, izvēloties 11.pozīciju. Šajā portālā var nobalsot divkārt – autorizējoties gan caur facebook, gan caur draugiem.lv. Trešā iespēja, nosūtot SMS uz nr.1668 ar tekstu: Aluksne 11.

Tā kā šis projekts, mūsuprat, ir nozīmīgs ne tikai alūksniešiem, bet ikvienam kristietim, uzdrošināmies Jūs uzrunāt un aicināt nobalsot par šo projektu. 

Griežamies pie Jums un Jūsu līdzgaitniekiem – Dieva bērniem, kuri ir gatavi sekot Dieva norādījumam – Ps. 96:3 Stāstiet tautām par Viņa godību, visām tautām par Viņa brīnuma darbiem! (Mateja 24:14 Un šis Valstības evaņģēlijs tiks sludināts visā pasaulē par liecību visām tautām)

Esam izstrādājuši un iesnieguši LMT finansējumam projektu “Izglītojoša tūrisma taka “12 soļi Lielajā gudrību grāmatā”” (priekš kristiešiem – Bībeles taka). Ideja – dot iespēju tūristiem/ceļotājiem iepazīt Bībeles patiesības, kuras būs izvietotas trīs valodās pie atbilstošiem objektiem.

Alūksnē ir Bībeles muzejs, Alūksnē ir Glika tulkotā Bībele un viņa stādītie ozoli, bet ar šo projektu Bībele būs atvērta visplašākajam lasītāju lokam –  ikvienam ceļiniekam, ikvienam garāmgājējam.

 

PS. Pielikumā – priekšstatam, ieskats projekta izvēlētajos tekstos,  kas vēl tiek precizēti un saskaņoti ar vietējo draudžu mācītājiem.

Pielikums

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]