Tēmas

Šodien ir ceturtdiena, 25. februāris, vārdadienu svin Alma, Annemarija
1. Gavēņa svētdiena/nedēļa  

Svētdienas skolu skolotāju seminārs

IMG_8920Ielūdzam jūsu draudzes svētdienas skolas skolotājus uz Godly Play sertifikācijas semināru, kas norisināsies 3.-5. maijam Rāmavas Depkina muižā!
Apmācības vadīs Pīters Privets (Anglija), Deivids Pričards (Spānijas), Anita Kazāka (Latvija).
Godly Play ir Montessori iedvesmota metode ticības mācīšanai. Tās ietvaros tiek radīta droša vieta, kur tiek izpētīti un svinēti senie mūsu ticības stāsti un liturģijas modelis. Tā iedrošina mācīties ne vien ar prātu, bet arī ar ķermeni, lietojot kustības, redzi, skaņas, ožu, sajūtas, emocijas, garšu un tausti. Godly Play stundā iesaistītie uzsūc to, kā vārds kalpo caur sajūtām, viņi tiek aicināti atklāt stāstus, atbildot, brīnoties un pielūdzot. Bērnu darba laikā ar dziļas un apmierinājumu izraisošas spēles palīdzību, bērni izpauž reliģisko pārdzīvojumu un iegūto pieredzi radošā procesā. Tā ir iespēja Dievu piedzīvot sev! Godly Play stundās bērni iemācās izprast dievkalpojumu, jo nodarbības struktūra ir veidota atbilstoši dievkalpojuma liturģiskajam modelim. Tādā veidā bērns no līdzgājēja, kas nedrīkst traucēt pieaugušos, izaug par bērnu, kas mācās piedzīvot dievkalpojumu kā savu garīgo disciplīnu.
Apmācību noslēgumā tiks izsniegts starptautiski atzīts sertifikāts (apliecinājums, ka tā īpašnieks ir iepazinies ar Godly Play metodi un ir apmācīts strādāt ar to).
Plašāka informācija www.bdl.lv

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]