Tēmas

Šodien ir trešdiena, 3. marts, vārdadienu svin Tālavs,Tālis, Marts
2. Gavēņa svētdiena/nedēļa  

Arhibīskaps aicina uz jauniešu salidojumu Ogrē

Mācītāji, draudžu vadītāji, mīļie brāļi un māsas Kristū!

Šā gada 4.-6.maijā notiks starpkonfesionāls „Īsta Mīlestība Gaida” (ĪMG)  10 gadu jubilejas salidojums jauniešiem. ĪMG ir jauniešu organizācija, kas  atbalsta ģimeniskās vērtības un iedrošina jauniešus atteikties no dzimumattiecībām līdz laulībām, piedāvājot alternatīvu attiecību veidošanu mūsdienās, kad problēma ir nestabilas ģimenes un bezatbildīgas attiecības.  Salidojuma mērķis – izglītot jauniešus par puišu un meiteņu attiecībām par Bībelē norādītajiem principiem un palīdzēt jauniešiem pieaugt attiecībās ar Dievu.

ĪMG kalpo dažādu konfesiju jaunieši, tai skaitā, no luterāņu draudzēm – Rīgas Jēzus draudze, Vecā Sv. Ģertrūde, Baldones, Ķekavas, Jelgavas, Saldus. Organizāciju šobrīd vada Saldus Sv. Gregora kristīgā misijas centra absolvents un Baldones ev.lut. draudzes loceklis Kaspars Ozoliņš ar sievu Leidu Ozoliņu.

ĪMG komanda ir iedegusies par notiekošo situāciju mūsu Latvijā, par ģimeņu krīzi, daudzām šķirtām laulībām, smago un sasāpējušo abortu jautājumu, pamestiem bērniem, kas diemžēl skar cilvēkus mūsu valstī, mūsu sabiedrībā, mūsu draudzēs. Daudzi jaunieši nezina, ka Dievam ir bijis labs plāns, kad Viņš radīja vīrieti un sievieti. Par šo tēmu ir daudz aizspriedumu. Daudzi iesaistās seksuālās attiecībās, nezinot, ka ir arī kāda cita iespēja. Mēs vēlētos to mainīt!

Salidojumā ik gadu piedalās aptuveni 150 jauniešu no visas Latvijas. Šā gada moto: „Sekss ir visur – šoreiz par mīlestību”. Vēl salidojumā: interesantas lekcijas, slavēšana, nakts spēle, sarunu šovs un daudzas citas aktivitātes. Ticam un ceram, ka šis salidojums var kalpot Latvijas draudzēm, palīdzot  to jauniešiem pieaugt ticībā Dievam. Tāpat kristīgie jaunieši ir aicināti ņemt līdzi draugus, kas vēl nepazīst Dievu, jo salidojuma laikā paredzēta arī evaņģelizācija.

Mēs ceram, ka šī vēsts Jūs neatstās vienaldzīgus, tāpēc, lūdzu, aiciniet savu draudžu jauniešus piedalīties un gūt stiprinājumu ĪMG 10. salidojumā. Vairāk informācijas: www.istamilestibagaida.lv. Ja vēlaties saņemt plakātus un info bukletus, droši zvaniet – 26536786 vai rakstiet leida@istamilestibagaida.lv

Beidzot vēl, brāļi, kas vien ir patiess, kas svēts, kas taisns, kas šķīsts, kas patīkams, kam laba slava, ja ir kāds tikums un ja ir kas  cildināms, par to domājiet! Fil.4:8

Sirsnībā un pateicībā jau iepriekš par Jūsu atsaucību,

salidojuma atbalstītāji –

Arhibīskaps Jānis Vanags

LELB jauniešu centra vadītājs, macītājs Krists Kalniņš

ĪMG valdes loceklis un lektors Kaspars Ozoliņš

2012.gada 26.martā

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]