Tēmas

Šodien ir pirmdiena, 1. marts, vārdadienu svin Ilgvars, Ivars
2. Gavēņa svētdiena/nedēļa  

Mācītājs Pauls Andersons atkal viesosies Latvijā

Daudzi mācītāji atceras 90. gadu mācītāju konferences Jūrmalā ar Māc. Paulu Andersonu. Nu visiem būs iespēja atkal satikt, uzklausīt un lūgt kopā ar Paulu un citiem viesiem no ASV: piektdien, 4. martā Sv. Gregora skolā Saldū un sestdien, 5. martā Daugavgrīvas Baltā ev. lut. draudzes namā, 34/36 Baltāsbaznīcas ielā, Vecmīlgrāvī (Rīgā).

Reģistrācija katrai dienai sāksies plkst. 9:30 un plānots beigt ap 18:00.

Programmā būs māc. Paula Andersona, māc. Fred Toni un Clint Wolcyn lekcijas par mācītāja personīgo un garīgo dzīvi. Šajās dienās māc. Pauls vēlas pavadīt laiku aizlūdzot personīgi ar mācītājiem un baznīcas vadītājiem.

Dzirdēsim arī māc. Paulu Borgu, kurš ir palīdzējis iesākt Via de Cristo kustību Latvijā. Mācītājs Borgs lasīs lekciju kā var kļūt par pirmā gadsimta mācekli divdesmit pirmajā gadsimtā.

Konference ir atvērta visām kristīgām konfesijām.  Jāņem vērā, ka Rīgas luterāņu mācītājiem diemžēl ir paredzēts konvents šajā laikā.  Nav jābūt mācītājam vai priesterim, jo konference ir domāta visiem, kuri aktīvi darbojas Svētajā baznīcā, kas ir Kristus miesa pasaulē.

Ja vēlaties tuvāku informāciju, lūdzu, rakstiet

mgirbe@apollo.lv Lūdzu arī rakstiet lai pieteiktos, jo gribēsim jums visiem piedāvāt siltas pusdienas sanāksmes laikā, par 4 Ls.

Jūsu kalps Kristū, mācītājs Mārtiņš Irbe

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]