Tēmas

Šodien ir piektdiena, 23. aprīlis, vārdadienu svin Jurģis, Juris, Georgs
3. svētdiena/nedēļa Lieldienu laikā 

Valsts prezidenta apsveikums Lieldienās

prezidentsValsts prezidents Valdis Zatlers nosūtījis apsveikumu Lieldienās Latvijas luterāņu, katoļu, pareizticīgo, baptistu un vecticībnieku baznīcām, sveicot šajos svētkos baznīcu vadītājus, draudžu ganus un draudžu locekļus.

Apsveikumā Valsts prezidents raksta: „Šajā klusajā pārdomu nedēļā, dodoties pretim Lieldienu noslēpumam, izlīgsim, piedosim kļūdas un dalīsimies mīlestībā cits ar citu, un saglabāsim Gavēņa laika labās apņemšanās visa gada garumā.

Lai Lieldienu notikumi, kad pie krusta paceltais un augšāmcēlušais Jēzus Kristus dāvāja cilvēkiem jaunu cerību, mūsu sirdīs ienes patiesu prieku un vairo cerību labajam. Pavasaris pirms 20 gadiem mums nesa ilgi gaidīto brīvību. Lai arī šogad Lieldienu labā vēsts veicina mūsu vienotību un saliedētību kopīgu mērķu sasniegšanai. Lai šis īpašais gaismas un visa atdzimšanas laiks iedvesmo mūs labiem darbiem!

Priecīgus Kristus Augšāmcelšanās svētkus!

Patiesā cieņā,
Valdis Zatlers,
Rīgā, 2010. gada 1. aprīlī”

Avots: www.lelb.lv

Atsauksmēm

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]