Tēmas

Šodien ir Šodien ir otrdiena, 19. oktobris, 20. svētdiena/nedēļa pēc Trīsvienības svētkiem
Vārdadienu svin Drosma, Drosmis, Elēna

Sieviešu nometne – kalpošana draudzē, sadraudzība

Sākums 15. jūlijā ap 18.00 (Jēkabpils tuvumā, vieta un programma vēl tiks precizēta) noslēgums 17.jūlijā pēc kopīga Dievkalpojuma apmeklējuma.

Viesi – Jēkabpils dzejniece un māksliniece Ruta Štelmahere; Grāmatas “12 Dzīves stāsti” autore, nodibinājuma ” Sievietes sirds” izveidotāja – Kristīne Zonne; Ērgļu, Vestienas, Bērzaunes draudzes mācītājs Ivars Cišs ar dzīvesbiedri Artu. Dalības maksa: maksimums 25 Eiro […]

Nobalso par Bībeles takas projekta finansēšanu Alūksnē

Projekts pirmo kārtu ir izgājis un nodots tautas balsojumam. Kā viens no nosacījumiem minēts – jābūt vismaz 500 balsojumiem.

Ar īso anotāciju iespējams iepazīties, un arī nobalsot www.lmt.lv/lmtlatvijai sadaļā Alūksne, izvēloties 11.pozīciju. Šajā portālā var nobalsot divkārt – autorizējoties gan caur facebook, gan caur draugiem.lv. Trešā iespēja, nosūtot SMS uz nr.1668 ar tekstu: Aluksne 11.

[…]

Veltījums mātei un ģimenei Muzeju naktī

maijā 20:00 Krustpils baznīcā ansambļa TILTS UZ DEBESĪM

KONCERTS – veltījums mātei un ģimenei

Tiksimies Ģimenes svētkos

2016.g.21.maijā Krustpils ev.-lut. baznīcā Rīgas ielā 211a

Programma

8.00 – skolēnu neklātienes konkursa „Jēzus – Gaisma un Patiesības Ceļš pie mūsu Tēva” darbu izstāde (apskatāma līdz svētku beigām) 8.30 – 9.00 – svētku dalībnieku reģistrācija 9.00 – svētku atklāšana. Ekumenisks dievkalpojums, priekšnesumi, bērnu un ģimeņu svētīšana 10.00 – pēc svētīšanas dalībnieki dalās 3 grupās:  […]

Muzeju nakts koncerts

Muzeju nakts ietvaros 21. maijā Krustpils Evaņģēliski luteriskajā baznīcā plkst. 21.00 muzicēs senās mūzikas grupa “Freska”.

Senās mūzikas grupa FRESKA dibināta 2003. gadā. Tās pamatsastāvā ir 4 dziedošas dāmas, kuras spēlē arī dažādus senajai mūzikai raksturīgus instrumentus – lautu, flautas un sitamos instrumentus. Ansamblis pārsvarā atskaņo 15-17.gadsimta mūziku, tā repertuārā ir angļu, vācu, austriešu, itāļu, […]

Debesbraukšanas svētki

Mūsu Pestītāja Jēzus Kristus Debesbraukšanas svētku dievkalpojums ceturtdien, 5.maijā 18:00

Ierīkots autostāvvietas apgaismojums

Ar Jēkabpils pilsētas domes atbalstu pie baznīcas ierīkots autostāvvietas apgaismojums. Nākamnedēļ paredzēts turpināt rakšanas darbus dievnama fasādes apgaismojumam. Gan Krustpils ev. lut. baznīca, gan laukums starp Rīgas ielu un baznīcu tiks apgaismots līdz ar pilsētas apgaismojumu diennakts tumšajā laikā.

[liturgical color]