Tēmas

Šodien ir piektdiena, 23. aprīlis, vārdadienu svin Jurģis, Juris, Georgs
3. svētdiena/nedēļa Lieldienu laikāĀ 

Reformācijas diena

31. oktobrÄ« atzÄ«mēsim Reformācijas dienu. Vakara dievkalpojums Krustpils baznÄ«cā plkst 18:30. 1517.gada 31.oktobrÄ« aizsākās Reforrmācija, kuras rezultātā tapa Luteriskā BaznÄ«ca. Katoļu mÅ«ks ā€“ augustÄ«nietis Martins Luters Visu svēto dienas priekÅ”vakarā pie Vitenbergas pils baznÄ«cas durvÄ«m pienagloja slavenās 95.tēzes, kurām bija jākalpo par pamatu disputam par Romas katoļu BaznÄ«cas atkāpÅ”anos no katoliskās ticÄ«bas vairākos jautājumos.

[…]

Dzīvības svētuma konference 2014

Rudens lapu talka

1. novembrÄ« plkst. 10:00 draudzes locekļi aicināti uz rudens lapu talku. Var nākt arÄ« citās nedēļas dienās individuāli un grābt lapas kaudzēs vietā, kur vējÅ” neaizpÅ«Å”.

Rekolekcijas Cesvaines ev. lut. baznīcā

25.oktobrÄ« Cesvaines ev. lut. baznÄ«cā notiks rekolekcijas “DOÅ ANAS UN ZIEDOÅ ANAS KALPOÅ ANA“. Rekolekcijas vadÄ«s Liepājas Sv. Annas ev. lut. draudzes mācÄ«tājs Jānis Bitāns. Sākums ar dievkalpojumu Cesvaines baznÄ«cā plkst. 9.00 un noslēgums ar vakara lÅ«gÅ”anu plkst.18:00. DalÄ«bas maksa 10 EUR. IepriekŔēja pieteikÅ”anās pie AstrÄ«das Briedes (t. 26673450) vai rakstot uz e – pastu: astrida.briede@inbox.lv

[…]

Jaunais Svētdienas skolas gads

Svētdienas skola bērniem Krustpils baznÄ«cā jaunajā mācÄ«bu gadā sāksies 12.oktobrÄ« 10:00. Tāpat kā lÄ«dz Å”im, bērni aicināti uz svētdienas dievkalpojumu kopā ar vecākiem. Laikā no sprediÄ·a lÄ«dz dievkalpojuma beigām ar bērniem nodarbosies kvalificēti ticÄ«bas mācÄ«bas skolotāji. Svētdienas skola darbosies katru svētdienu.

Vairāk par Luteriskās Baznīcas Svētdienas skolu

SvecīŔu vakari 2014

OktobrÄ« un novembrÄ« kā ierasts iedegsim svecÄ«tes uz savie piederigo kapu kopiņām un vienosimies lÅ«gÅ”anās SvecÄ«Å”u dievkalpojumos.

Dievkalpojumu saraksts Ŕeit.

Aicinājums pirmsvēlÄ“Å”anu vakarā zvanÄ«t dievnamu zvanus

Piektdien, 3.oktobrÄ« plkst.18:00, vakarā pirms 12.Saeimas vēlÄ“Å”anām, luterāņu un katoļu bÄ«skapi aicina desmit minÅ«tes zvanÄ«t Latvijas dievnamu zvanus, lai mudinātu kristieÅ”us un Latvijas tautu nepalikt vienaldzÄ«giem un neatstāt savu nākotni sveÅ”u varu ziņā.

Nav svarīgi, vai dievnams atrodas pilsētā vai mazapdzīvotā lauku pagastā. Baznīcu zvaniem ir

[…]

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]