Tēmas

Šodien ir piektdiena, 23. aprīlis, vārdadienu svin Jurģis, Juris, Georgs
3. svētdiena/nedēļa Lieldienu laikāĀ 

Garīdznieku klātbūtne gūst atzinību tautā

Šodien, 19. oktobrī, Jēkabpils tradicionālo konfesiju padomes sanāksme Domē pulcēja pilsētas garīdzniekus un pieaicinātos, lai izvērtētu padarīto un spriestu par turpmākajiem uzdevumiem. Sēdes darba kārtībā bija budžeta jautājumi, Valsts svētku svinības, Kristīgās mācības ievadnodarbību norise pilsētas bērnudārzos u.c.

[…]

SvecÄ«Å”u vakari Krustpils ev. lut. draudzē 2011. gadā

15.oktobrī, se 17:00 Pupenu kapos 18:00 Dreimaņu kapos

21.oktobrī, pk 18:30 CatlakŔu kapos

22.oktobrī, se 16:00 Ezerķiķauku kapos 17:00 Landzānu kapos

[…]

Tiksimies Svētdienas skolā!

Ir pienācis Pļaujas svētku laiks. Cilvēki priecājas par novākto ražu. KristieÅ”iem Pļaujas svētki ir divkārÅ”i svētki. Viņi priecājas gan par tÄ«rumos un dārzos novākto ražu, gan arÄ« pa to, kas ir gÅ«ts Dieva druvā. BÄ«belē mēs lasām Jēzus lÄ«dzÄ«bas, kurās ViņŔ lieto sējas un pļaujas tēmu, lai klausÄ«tājiem paskaidrotu izteikto domu, piemēram, Mt 9:37-38 […]

Kristības un iesvētības Pļaujas svētkos

Konference uzņēmējiem un vadītājiem

Sestdien, 8. oktobrÄ« viesnÄ«cā Maritim Park Hotel RÄ«gā notiks CBMC/Crown-Latvija konference uzņēmējiem un vadÄ«tājiem par kristÄ«gas dzÄ«ves vadÄ«bu un BÄ«beles principiem uzņēmējdarbÄ«bā. Konferences Ä«paÅ”ais viesis bÅ«s Abrahams Maldonado (Spānija/ASV).

Konferences mērÄ·is ir atklāt BÄ«beles principus attiecÄ«bā uz lÄ«dzsvarotu kristieÅ”a dzÄ«vi, kas pagodina Dievu un ir par svētÄ«bu Ä£imenēm un apkārtējai sabiedrÄ«bai. Uz konferenci aicināti […]

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]