Tēmas

Šodien ir piektdiena, 23. aprīlis, vārdadienu svin Jurģis, Juris, Georgs
3. svētdiena/nedēļa Lieldienu laikāĀ 

Top grāmata par Krustpils baznīcas vēsturi

www.lelb.lv No 13. gadsimta Krustpils baznÄ«ca bija viens no nozÄ«mÄ«gākajiem laicÄ«gās varas un garÄ«gās gaismas centriem novadā. Tās vēsture ir cieÅ”i saistÄ«ta ar Krustpils pili, kas pabeigta celt 1237.gadā. Pirmā baznÄ«ca atradās pilÄ« un tika saukta par pils baznÄ«cu. Pils iemÄ«tnieki centās pie sevis saistÄ«t aizvien plaŔāku apkārtni. Par to un iecerēto grāmatu raksta […]

Gatavojos absolvēt Salas vidusskolu

Å Ä« gada pirmās pavasara dienas- 20. marta – saulainā pēcpusdiena aicināja Salas vidusskolas 12. klases skolēnus, viņu vecākus, vidusskolniekus un skolotājus uz jau par tradÄ«ciju kļuvuÅ”o goda pasākumu ā€žGatavojos absolvēt Salas vidusskoluā€. Pasākumā tradicionāli piedalÄ«jās un deva savu svētÄ«bu un veiksmes vārdus tālākajam ceļam mācÄ«tājs Ēvalds BērziņŔ, kā arÄ« Salas pagasta padomes priekÅ”sēdētāja Irēna […]

Arhibīskaps Vanags: Ekonomisko krīzi nevarēs pārvarēt tikai saimnieciskā ceļā

RÄ«ga, 3.marts, Lāsma Grundule LETA Ekonomisko krÄ«zi bÅ«s grÅ«ti risināt tikai saimnieciskā ceļā, nepiecieÅ”ams domāt arÄ« par garÄ«go fonu sabiedrÄ«bā, Å”odien pēc Valsts prezidenta Valda Zatlera tikÅ”anās ar Latvijas kristÄ«go konfesiju vadÄ«tājiem aÄ£entÅ«rai LETA sacÄ«ja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznÄ«cas arhibÄ«skaps Jānis Vanags.

[…]

Apstiprināta Krustpils draudzes padome

2009.02.27 LELB GarÄ«gā personāla un draudžu lietu daļa ir apstiprinājusi 22. februārÄ« notikuÅ”ajās Krustpils draudzes vēlÄ“Å”anās ievēlēto draudzes padomi, valdi un revidentus.

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]