Tēmas

Šodien ir piektdiena, 23. aprīlis, vārdadienu svin Jurģis, Juris, Georgs
3. svētdiena/nedēļa Lieldienu laikā 

UZ KĀZĀM!

Sprediķis 18. svētdienā pēc Vasarsvētkiem

Mt 22,1-14 Jēzus tiem atkal runāja lÄ«dzÄ«bās: “Debesu valstÄ«ba ir lÄ«dzÄ«ga ķēniņam, kas rÄ«koja savam dēlam kāzas. viņš sÅ«tÄ«ja savus kalpus paziņot aicinātajiem par kāzām, bet tie negribēja nākt. viņš sÅ«tÄ«ja vēl citus kalpus, likdams teikt aicinātajiem: redzi, mans mielasts ir sagatavots, mani vērÅ¡i un […]

Svētdienas skolai jauna telpa

fotogalerija Krustpils draudzes Svētdienas skolas nodarbības šogad sāksies svaigi izremontētajā telpā baznīcā altāra kreisajā pusē virs sakristejas. Gaišā telpa top, pateicoties draudzes vīru Valda Stumbiņa un Jāņa Salmiņa, un Svētdienas skolas skolotāju Aldas Miezākas un Ilzes Lavrinovičas rūpēm un gādībai.

Katehēze — kristāmo un iesvētāmo sagatavošana.

Katehēze— kristīgās ticības pamatu apgūšana tiem, kas gatavojas kristīties, iesvētīties un kļūt par Baznīcas locekļiem, sāksies 19. septembrī plkst. 18:30. Lūdzu piesakieties iepriekš mācītājam pa tālruni 29107876 vai nāciet tieši uz pirmo dievkalpojumu augšminētajā laikā.

Svētdienas skolas jaunais mācību gads

05.09.2008 Ē. Bērziņš Draudzes Svētdienas skolas jaunais 2008/09. mācÄ«bu gads sāksies 5. oktobrÄ« ar Pļaujas svētku dievkalpojumu. Svētdienas skolas nodarbÄ«bas, kā lÄ«dz Å¡im, notiks dievkalpojuma laikā. Tas nozÄ«mē, ka jÅ«s, godātie vecāki, varat nākt uz svētdienas dievkalpojumiem visa Ä£imene kopā. Svētdienas skolas nodarbÄ«ba jÅ«su bērniem sāksies sprediÄ·a laikā lÄ«dz dievkalpojuma beigām. Pēc dievkalpojuma, Dieva […]

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]