Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Arhibīskaps Vanags: Ekonomisko krīzi nevarēs pārvarēt tikai saimnieciskā ceļā

Rīga, 3.marts, Lāsma Grundule LETA Ekonomisko krīzi būs grūti risināt tikai saimnieciskā ceļā, nepieciešams domāt arī par garīgo fonu sabiedrībā, šodien pēc Valsts prezidenta Valda Zatlera tikšanās ar Latvijas kristīgo konfesiju vadītājiem aģentūrai LETA sacīja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

[…]

Vācieši sāk iebilst pret baznīcas nodokli

Laine Aizupe Diena, 06.12.2008 Pāvesta brāļa jubilejai — 152 tūkstoši eiro no nodokļu naudas Romas katoļu baznīcas pāvesta Benedikta XVI brāļa Georga Racingera plānotās dzimšanas dienas svinības Vācijā izraisījušas kritikas vētru, jo pompozā pasākuma lauvas tiesu ekonomiskās krīzes apstākļos no savas kabatas finansēs nodokļu maksātāji.

[…]

Anglikāņu disidenti ASV vēlas izveidot atsevišķu baznīcu

04.12.2008. LETA–REUTERS. Padziļinoties plaisām ticīgo starpā uzskatos par homoseksuālistu tiesībām un Svēto rakstu interpretāciju, konservatīvie kristieši, kas pametuši ASV anglikāņu baznīcu, trešdien spēra pirmo soli, lai radītu atsevišķu baznīcas organizāciju.

[…]

Pareizticīgo Ziemassvētki

Latvijas Avīze Publicēta: 05.12.2008. Saeima vakar nodeva izskatīšanai komisijām “Saskaņas centra” sagatavotos grozījumus likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”, kas paredz par svinamu dienu noteikt 6. un 7. janvāri – pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkus.

[…]

Par Reliģisko lietu pārvaldes reorganizāciju

Saeimas preses dienests, Latvijas Vēstnesis, 12.04.2008 No nākamā gada 1.janvāra reliģiskās organizācijas un iestādes reģistrēs Uzņēmumu reģistrs (UR), bet Tieslietu ministrija (TM) nodrošinās politikas izstrādi, koordināciju un īstenošanu reliģijas jomā, paredz Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas konceptuāli atbalstītie grozījumi Reliģisko organizāciju likumā. Tiks grozīts arī Uzņēmumu reģistra likums. “Līdz ar to šogad tiks pabeigts […]

Sākas advente un jaunais Baznīcas gads

2008.11.30 Katrīna Slišāne LETA Šodien Rietumu kristīgajās baznīcās tiek svinēta pirmā advente, ar kuru baznīcās sākas jaunais liturģiskais gads. Ar adventi apzīmē laika posmu no ceturtās svētdienas pirms Ziemassvētkiem. Vārds “advente” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “atnākšana”, un šinī laikā ticīgie gatavojas Kristus atnākšanas svētkiem – Ziemassvētkiem.

[…]

Pareizticīgajā baznīcā sākas Kristus Piedzimšanas svētku gavēnis

2008.11.28 Katrīna Slišāne LETA Pareizticīgajā baznīcā šodien sācies Kristus Piedzimšanas svētku gavēnis, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Pareizticīgajā baznīcā. 40 dienu ilgā gavēņa laikā pareizticīgie simboliski gatavojas Kristus Piedzimšanas svētkiem, kas tiks svinēti 7.janvārī. Šajā laikā ticīgie aicināti gavēt divējādi – gan miesīgi, gan garīgi, atturoties gan no gaļas un zivju lietošanas uzturā, gan dažādām […]

Cilvēktiesību komisija atbalsta Reliģisko lietu pārvaldes reorganizāciju

2008.11.27 Emīlija Kozule LETA No nākamā gada 1.janvāra reliģiskās organizācijas un iestādes reģistrēs Uzņēmumu reģistrs (UR), bet Tieslietu ministrija (TM) nodrošinās politikas izstrādi, koordināciju un īstenošanu reliģijas jomā, paredz Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas konceptuāli atbalstītie grozījumi Reliģisko organizāciju likumā, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienests.

[…]

Spānijas tiesa liek aizvākt no skolas krucifiksu

2008.11.24 LETA–AFP. Pirmo reizi Spānijas vēsturē tiesnesis pieņēmis lēmumu, kas uzliek par pienākumu vienai no valsts skolām aizvākt krucifiksu, svētdien ziņo spāņu laikraksti.

[…]

Vienojas par reliģisko raidījumu saglabāšanu LTV ēterā

2008.11.20 Katrīna Slišāne LETA Latvijas Televīzijas (LTV) pārstāvji, šodien tiekoties ar Latvijas lielāko kristīgo konfesiju vadītājiem, vienojušies par reliģisko raidījumu un dievkalpojumu tiešraižu saglabāšanu LTV ēterā, aģentūru LETA informēja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Sabiedrisko attiecību komisijas vadītājs Ivars Kupcis. Kā ziņots, kristīgo konfesiju vadītāji, pamatojoties uz iepriekš izskanējušu informāciju par to, ka saistībā ar […]

Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

[liturgical color]